| Daniel987 a întrebat:

Daca am notele la purtare pe anii liceului 8 8 9 10, la ce instituții de stat pot sa dau? (Politie... Etc)

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru scolile de politie si militare media generala a anilor de liceu trebuie sa fie de cel putin 9.
In cazul tau vei avea media generala la purtare de 8, 75, asa ca nu vei putea candida la aceste scoli.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iar a spus o prostie Jassmina! Vai si amar!

| Violleta2022 a răspuns:

La Politie si Academia miliatara nu poti merge, fiindca acolo se cere 10 pe toti anii.

| Lukasssz a răspuns:

Poti si cu 8...

| Werrich a răspuns:

La Politia Locala

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa ai cel putin 9 la purtare daca nu chiar 10 pe linie la purtare ca sa intri pe politie