| terry34 a întrebat:

Daca am salvat ceva pe laptop sau pe stic ramane acolo pentru totdeauna? Se pot sterge informatii din intamplare? daca da pe ce altceva pot salva aceste informatii,dar care sa ramana mereu acolo unde le-am salvat? Laptopurile si calculatoarele, tabletele vor exista mereu?

3 răspunsuri:
| Traianosik a răspuns:

Exista riscul ca intre timp fisierele sa ia virusi si sa iti apara un text cu descrierea File Corrupted. Indiferent pe ce ai pune fisierul exista acest risc, fisierul iti va ramane salvat pe stick sau laptop pana cand il vei sterge tu sau antivirusul il va detecta ca virusat.

| LovelySmile98 a răspuns:

Nu cred ca se pot sterge asa din senin doar daca le stergi tu.Le poti salva ori pe un stick sau pe un cd.Iar calculatoarele... nu se poate stii daca vor exista mereu dar cu siguranta stiim ca se vor inventa alte "chestii" noi.

| RazvanelStefanel a răspuns:

Se pot sterge