| Gass93sv a întrebat:

Daca am tatuaj in zona Carpului adica pe mana la vedere deasupra degetelor laughing pot sa dau la Teologie?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ce misto ar fi sa vezi un preot la slujba facand semnul crucii deasupra celor prezenti cu zvastica pe mana... Ia pune intrebarea asta a rubrica de religie, sa vezi cum o sa fii izgonit de pe planeta laughing Deci nu merge, scoate-ti tatuajul!

2 răspunsuri:
| anedreaeaaa a răspuns:

Pai daca te-a mancat degetilii sa iti faci tatuaj...laughing)

Răspuns utilizator avertizat