| Anonim6666644 a întrebat:

Daca am tatuaje pe gat si pe degete o sa am probleme cand ma angajez?

5 răspunsuri:
| MarioTm a răspuns:

Inainte era o problema cu chestia asta, dar acum nu.Stiu persoana care are tatuaj pe gat si pe tot bratul si s-a angajat fara nicio problema! Bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de institutia in care ar urma sa-ti desfasori activitatea. Sunt convins ca exista unele institutii unde vei fi respins.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Depinde de job. Normal n-ar trebui dar deh...comunismul nu va moare! laughing

| William a răspuns:

O te intrebe daca ai fost la puscarie si pentru ce, dar nu cred ca vei avea probleme mai mari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde te angajezi, eu daca as fi angajator si as avea nevoie de cineva care sa interactioneze des cu clientii nu te as angaja.