| irinuta1113 a întrebat:

Daca am trei de 6 in clasa 7 si am media 8 invat bine?

2 răspunsuri:
| Gabriell1992 a răspuns:

Sincer, ai media mica, trebuie sa te straduiesti mai mult. Incearca sa inveti logic, nu mecanic, asta daca vrei sa ai rezultate mai bune. Oricum, memoria reprezinta un mic procent al inteligentei umane, asa ca, daca nu ai o memorie buna, nu trebuie sa-ti faci griji, dar este bine sa ti-o dezvolti si pe aceasta, mai ales acum cat inca esti mica.

| mariapadurariu a răspuns:

Inveti binisor nu stiu daca chiar bine... Depinde doar de tine daca esti sau nu multumita cu aceste note.