| Paul2jz a întrebat:

Daca am un tatuaj mic ( zodia care e de aprox. 6cm) pe zona șoldului exact unde vin "chilotii" si nu se vede deloc de ei, pot sa fiu acceptat in armată, politie, jandarmerie etc?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, vei fi acceptat, conditia este ca tatuajul sa nu se vada atunci cand porti tinuta de vara.

| StoicAnalysis a răspuns:

Da

| Drake21 a răspuns:

Da, si eu am vrut sa imi tatuez o mana dar m au convins astia ca unde bagi cerneala aia sub piele, ca la batranete se lasa pielea

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

De ceva cumpar direct tatuajele si le lipesc, m ai eficient asa