| Aista a întrebat:

Daca candidez pentru sgp și am trecut toate probele, inclusiv medicalul mai pot renunța?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Atâta timp cât n-ai semnat nimic, oricând!

| vlllaaddd a răspuns:

De ce vrei sa renunti

| Aista explică (pentru vlllaaddd):

Nu vreau sa renunț, am mai fost întrebat dacă pot renunța și nu am știut ce să răspund

| vlllaaddd a răspuns (pentru Aista):

Discuta cu superiorii tai si spune-le ca te-a intrebat cineva daca poti renunta, ca sa nu creada ca vrei sa renunti tu si sa isi faca alta impresie despre tine

| Aista explică (pentru vlllaaddd):

Care superiori, că doar sau terminat probele, așteptăm să fim sunați sa vedem daca am ocupat locul pentru unitate, și de aceea sunt întrebat daca mai pot renunța

| Bărbatbine a răspuns:

Un picior drept nu se teme de un adidas strâmb?