| Elena_Dumitru_1999 a întrebat:

Daca dau bac biologie 9-10(vegetala si animala), ce as putea sa fac mai departe(facultate/postliceala/...)?

Răspuns Câştigător
| weloveit a răspuns:

Orice draga mea, bacul nu reprezinta ce vrei tu sa faci in viata. Poti sa alegi sa te duci la facultatea de medicina, nu neaparat o sectie anume, oricum in anul 3 iti alegi vocatia, poti deveni medic pediatru, de familie, cardiolog etc. Poti sa te duci la medicina veterinara, la scoala de asistente sau de ce nu la facultatea de farmacie!

| Elena_Dumitru_1999 explică (pentru weloveit):

Va multumesc pentru raspuns. Credeti ca as face fata undeva unde se cere anatomie desi eu dau biologie 9-10?

4 răspunsuri:
| AlyRafaello a răspuns:

La ce profil esti?

| Elena_Dumitru_1999 explică (pentru AlyRafaello):

Mate-info

| AlyRafaello a răspuns (pentru Elena_Dumitru_1999):

Depinde pe ce ai vrea sa te axezi in viitor, doctor, sau poate profesoara, sau in domeniul IT, sunt multe