| vlad_2771 a întrebat:

Daca doua pete pe corp, medicii au zis ca is de la soare, mai pot intra la Academie? Ce analize trebuie sa faci pentru a intra la Academie?

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Orl-ul, oftalmologia, analizele la sânge, examenul neurologic, psihiatric, în cazul fetelor examenul ginecologic. Taxa orientativă de examinare pentru Spitalul Militar este de 150 RON iar taxa pentru încheierea fişei medicale la Centrul Medical este de 51 RON, dar acestea diferă de la judeţ la judeţ.

Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Poti sa ai multe pete pe corp! poti sa fii dalmatian, ca nu conteaza! toate informatiile de care ai nevoie le gasesti pe site-ul lor! nu stau eu sa iti caut tine ce iti trebuie ca sa devii militian! desi lenea este carcateristica lor!

| AlinaCurca a răspuns:

Depinde unde sunt petele si ce medic nimeresti. Acolo vei avea un control facut de ei. Si unii medici sunt scarbosi tare. Un prieten a avut o cicatrice in talpa si nu a intrat.