| andy6642 a întrebat:

Daca dupa BAC stau un an acasa, dupa pot sa intru la facultate la stat sau doar la privat?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Daca vei avea medie de buget vei intra fara probleme, indiferent daca nu ai stat sau nu un an acasa

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa intri la orice facultate, bineinteles cu conditia sa reusesti la admitere. Numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti sa mergi la oricare facultate vrei, numai sa te ajute capul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te intreba nimeni cand ai terminat liceul. poti sa dai si la 30 ani la facultate, doar sa fie primaca sa intri la buget.

| laurentiu80 a răspuns:

Dupa ce vei invata limba romana, poti da la facultate. Tara e plina de analfabeti cu diploma.