| ASERT a întrebat:

Dacă ești IT-ist militar, poți lucra de acasă? Aștept un răspuns urgenttt, mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, ca militar nu poti lucra de acasa indiferent ca esti IT-st, economist sau general.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred.

| eliancodrut a răspuns:

Da, dar nu probleme militare pentru unitate. Doar altele ce nu tin de serviciu
Deci NU daca te referi sa faci serviciul de acasa.

| Ciprian09 a răspuns:

Se lucreaza intr o retea inchisa..nu poti activa de acasa.ce ar mai fi informatiile clasificate daca tu ai lucra de acasa?laughing))

| ninuku a răspuns:

Nu. Tot ce lucrezi intr-o unitate miltara este secret militar si nu pot fi scoase din unitate.