| Postolache_Yonutzu_1996 a întrebat:

Daca esti student la Ase in primul an ai timp sa si lucrezi? Vreau mai multe imformatii despre dificultate, exigente. Pe ce pun acent profesorii.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Depinde de job si de dorinta ta de a le face pe amandoua! Daca esti dispus sa inveti pe rupte ca sa recuperezi orele piuerdute din cauza jobului, poti sa o scoti la capat, insa timpul liber si viata personala vor avea de suferit. Ideal ar fi, daca te angajezi, sa o faci dupa semestrul 1 ca sa vezi mai intai cum sta treaba cu profesorii si cu cursurile.

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea ai timp daca facultatea de ASE e la zi... poate doar la IFR sau ID(frecventa redusa sau la distanta, asta daca exista aceste forme de invatamant la facultatea de la tine)

| PogChamp a răspuns:

Niste fosti colegi de liceu din generatie cu mine au facut ase-ul plus inca o facultate, deci daca esti abil probabil ca ai timp.