| dramazaptoorg a întrebat:

Daca eu am la laptop placa video integrata cum de mai merge fifa 2011 sau pes 2011, pess mai mai face figuri cand intru zice ceva warning ceva de placa video dau funda

Răspuns Câştigător
| Cattuzu a răspuns:

Ce conteaza ce fel de placa video e daca e integrata sau nu, de obic la laptop asa sunt ca nu au loc sa o puna separat, daca iti merg bucurate de eletongue

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Se poate sa se arda placa video daca e suprasolicitata, asa am auzit pe uni vorbind. Dar din punctul meu de vedere nu cred.

| dragos1294 a răspuns:

Pentru ca placa video integrata are memorie in functie de memoria ram, isi ia memoria din placutele ram