| adrili10 a întrebat:

Daca fac la liceu bio chimie unde pot da mai departe, iar daca fac mate info la fel.Vreau toate optiunile posibile urgent. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Exact ca la mate-info dar exceptionand arhitectura si infotmatica nu sunt sigur daca si contabilitatea.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi orientativ, www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| Kennedy97 a răspuns:

Daca faci bio-chimie,poti intra la o facultate de biologie sau chimie,dupa care poti,de ce nu,deveni profesor! Iar pentru mate-info,poti da la facultatea de informatica, iar de acolo poti deveni un as in informatica, devenind, eu stiu, iti poti deschide un service pentru calculatoare,

| anapricopi76 a răspuns:

Depinde ce doresti este profil real si profil uman, la uman intra filologia si stiinte sociale baza fiind istoria si geografia.