| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Daca fac Scoala centrala Nicolae Kretzulescu(pentru cei ce nu stiu este liceu), iar dupa aceea fac facultatea Ase pot deveni contabil sau manager ``cu acte in regula``?

1 răspuns:
| Kitty3D a răspuns:

Buna. Da poti daca o sa fi pe un profil economic la liceu, in clasa a 10 a clasa ta o sa se desparta o parte se duc pe administratie si o parte pe contabilitate daca alegi contabilitate evident ca poti sa faci mai departe Ase si sa devi contabil. [ atata timp cat iei bacul ]. Bafta