| conttemporar7201 a întrebat:

Daca la liceu fac profil filo engleză-germană și după liceu fac un curs de programare IT, aș avea o șansă să devin programator?

2 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Nu are nimeni nici o treabă
Totul e luat de la 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca echivalezi orele de studiu cu ce ai pierdut, da. Aia nu inseamna 2 ore sau 10 ore, sunt 4 ani de recuperat, cateva sute de ore de studiat si teste pe care nu le dai. Nu poti sa inveti daca nu te evalueaza cineva, iti spun eu. Daca iei meditatii da e super bine, dar o sa dureze cam tot cativa ani