| anonim_4396 a întrebat:

Dacă lucrezi 8 ore, mai e timp să mai lucrezi undeva 4 ore?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Timp este, dar trebuie sa te gândești daca vei face fata. Depinde și ce lucrezi. Daca sunt ambele joburi foarte solicitante, chiar daca va fi ok pentru ceva timp, sigur vei simți oboseala la un moment dat.

6 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Da! De trei ori am patit sa am doua locuri de munca in acelasi timp si, desi nu poti spune ca iti traiesti viata la maxim in felul asta, e categoric posibil.

Conteaza totusi un pic si ce fel de joburi sunt astea. Daca lucrezi 8 ore la KFC apoi mergi sa mai lucrezi inca 4 la McDonald's, o sa o iei razna laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai de platit facturi iti faci timp
stiu ca nu e cazul tau

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Daca nu ai copil, casa, vase, curatenie, chestii daa. Cum sa nu poti.

| Simpatic a răspuns:

Sigur ca ai timp, sunt destule persoane care din diverse motive o fac, bine primul motiv il stim cu totii si anume au necesitati financiare pe care primul job nu le satisfac pe deplin!

| darrio2007 a răspuns:

Timp este, ai lipsit la orele de matematică?
Tu să faci față la atatea ore de lucru.

| simplaexsistenta a răspuns:

Ai timp, logic, desi nu cred ca o sa rezisti la 12 ore munca. Mna, faci cum crezi