| LadyDeny a întrebat:

Daca ma duc pe profil de bio-chimie pot dupa terminarea liceului sa fiu farmacista?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu poti! te ajuta liceul cu profil bio-chimie, dar trebuie sa faci si o facultate de profil, adica de farmacie.Bafta!

| neutrino a răspuns:

Pretentiile tale sunt prea mari. Pentru a deveni farmacista, trebuie sa termini Facultatea de Farmacie.

| zurick a răspuns:

Salut! Poti dar ai nevoie si de facultate.Pa,pa.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci Facultatea de Farmacie.
Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci si facultate pentru a deveni farmacista.

| Anca2999 a răspuns:

Da poti. happy

| LuMix a răspuns:

Da farmagista si profesoara de Biologie si chimie

| suntserios a răspuns (pentru LuMix):

Eu chiar nu inteleg de ce spuneti tampenii daca nu stiti despre ce e vorba, daca termini liceul nu poti sa faci niciun ca.cat ai nevoie de facultate

| LuMix a răspuns (pentru suntserios):

Eu am crezut ca stii ca e nevoie de vacultate de acea nu am scris