| TheQueen1 a întrebat:

Daca merg la canto ce sanse am sa fiu admisa? Adica, de obicei cei care sunt respinsi ce defece au?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia sa pui si un exemplu de voce de-a ta ca pe acest site sunt numai profesori de canto.winking

| caty99 a răspuns:

De obicei cei care se duc la aceste probe nu intra deoarece nu pot lua note înalte sau nu canta dupa muzica.

| T0T a răspuns:

Nu au voce.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce "aptitudini"/cunoştinţe/talent ai ( în acest domeniu )? rolling on the floor

La admitere se susţin probe de aptitudini ( vocaţionale ) - acestea sunt ELIMINATORII!

Toate cele bune!

| elyfel a răspuns:

Cei care sunt respinsi e clar ca sunt afoni(nu au ureche muzicala) canta fals