| Kiss_Adrienn_1985 a întrebat:

Daca merg la un profil de stiinte socilae ce pot sa devin?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E un profil teoretic si uman, dupa ce il absolvi nu vei putea deveni nimic fara o facultate.Nu ai o calificare anume dupa acest profil, poti doar sa dai mai departe la facultate, dupa ce iei bac-ul bineinteles.happy

| siriusblack98 a răspuns:

Pai daca faci si o facultate, poti sa devii psihlog.Dar aici as vrea sa fac o paranteza si sa spun ca in tara noastra cu stiintele sociale poti deveni de asemenea si somer laughing

| Muntean_Filip_1999 a răspuns:

Poţi să te faci profă de română sau de limbi străine(filologie). Sau poţi să devi psiholog.(ştiinţe sociale)
Baftă!