| adrew a întrebat:

Daca nu am reusit sa depun documentele de inscriere la universitate in timpul cuvenit(31 iulie), pot sa le depun dupa?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Depinde de universitate. Sunt cazuri cand se fac 2 sesiuni de inscriere, pentru a da posibilitatea celor care sustin din nou bacalaureatul sa prinda un loc (cred ca doar la taxa, asta nu o pot spune exact). In functie de locurile neocupate, e posibil sa se faca inscrieri si in septembrie. Cel mai bine ar fi sa intrebi la universitatea dorita.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar... nu sad este o data anumita.