| DavidCopperfield a întrebat:

Daca nu ei bacul, cu diploma de 12 clase poti face ceva, un servici? Sau e ca si cum ai fost de geaba 12 ani la scoala / reabilitare

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Buna..nu e nici o problema.te poate angaja si cu diploma de 12 clase care e obligatorie cand vrei sa iti gasesti un servici...de obicei bacul ajuta mai mult dar daca nu s-a putut.te angajeaza si cu diploma.din cate stiu eu multi se angajeaza si fara bac..nu te ingrijora

3 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Nu este un capat de lume, poti face ceva si cu diploma de 12 clase...

| Anca95 a răspuns:

In ceea ce te priveste, ai facut "de geaba" 12 ani de scoala, dar iti poti gasi un "servici"

| Prezidentul a răspuns:

Poti sa iti cumperi o specializare, gen bucatar, sudor, parlamentar laughing