| RAY a întrebat:

Daca profesia ta care este pasiunea ta nu îți poate garanta un venit de 2000 de lei ce sa faci? Cauți alt loc de muncă în același domeniu sau in alt domeniu?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poate fi o idee rea ca pasiunea sa devina profesie, ca doar in timpul liber vrei sa te relaxezi, nu sa ai impresia ca muncesti constant.Cu riscurile de rigoare, cred ca as alege alt domeniu.

| RAY explică (pentru dullcat):

Asta spun și eu, o sa vad de o fabrică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2000 de lei e puțin. Doar chria e 500$. Doar cei ca mine care au casă de la părinți și sunt întreținuți de ei acceptă să lucreze pe așa salarii mizerabile.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Chiria e 200 de euro la garsoniera in Timișoara