| zebra12345 a întrebat:

Daca sunt din Romania si dau examenulSAT, pot aplica cu el la universitati din Europa? in loc de bacalaoreatul roman? pentru ca vad la universitati ca se accepta examenul SAT.
Poate cineva sa imi spuna exact ce ar trebui sa contina un dosar de admitere la Birmingham in domeniul law? am inteles ca 9 la bacalaoreatul roman si 7 IELTS,dar in rest? ce am nevoie? concret, multi zic ca orice ai e bun de pus.ce sa am? catre ce sa ma indrept, ce trebuie sa adun?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Incearcă pe situl UCAS.