| bubulinaaa000 a întrebat:

Daca termin facultatea de matematica-informatica si vorbesc engleza si putina franceza am sanse sa ma angajez?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nu stii nimic si ai trecut prin facultatea aia ca prin branza nu ai nicio sansa. nu te angajeaza nimeni doar pentru ca ai o diploma, se dau teste, interviuri etc

| Dismally a răspuns:

Daca te pricepi la programare da, chiar si fara facultate iti gasesti oricand un loc de munca.

| Energyboy a răspuns:

Daca ai facut un curs cisco te poti angaja in strainatate fara griji happy

| simomih a răspuns:

Da..ai chiar mari sanse, acum depinde in ce domeniu. Daca vrei in domeniul informaticii cu siguranta vei gasi pentru. ca se cauta informaticieni.Mult noroc!