| dnafnela a întrebat:

Daca termin liceul la profilul uman, pot ajunge undeva la categoria transport?, Adica, pot face vreo facultate care sa aiba legatura cu transportul?

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Dupa liceu poti face ce facultate vrei tu! Trebuie doar sa intri la facultatea respectiva, fie ca e doar pe baza de medie, fie prin intermediul unui examen!

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Facultatea nu prea are treaba cu liceul, daca te ajuta mintea, poti merge la ce specializare vrei.