| Iasyxd a întrebat:

Daca termin liceul teoretic,profil uman, cum pot ajunge soldat? Sunt fata.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.mapn.ro/recrutare/sgv1.php
Mult succes!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Salut.deci sa inteleg ca vrei sa intrii in armata.Pai,intai te duci la centrul militar din judetul tau (CMJ) si te vor indruma ei mai departe. daca imi spui din ce jud esti iti pot spune si unde e centrul militar.bafta

| bbycristina a răspuns:

Da.poti intra..doar ca trebuie sa dai niste probe..gen viteze, psihologic, nu conteaza profilul la care ai lost in liceu:*bafta

| consilierultau001 a răspuns:

Te duci la academia militara

| うつ病時間が経過するまで a răspuns:

Da poti. Dar crezi ca locul potrivit unei domnisoare este de a fi soldat,happy poate te mai razgindesti, mult succeshappy