| SingleForOne a întrebat:

Dacă ți-ar oferi o promovare la locul de muncă și te întreabă "ce ai face cu acea promoție?"

Ce răspuns ai oferi, mai mult decât "mulțumesc și sănătate", pentru a îmbucura superiorul și mai mult, să aibă sentimentul că merită să-ți ofere acea promovare?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Trebuie sa pupi in coor pe superior si compania, asta asteapta prin aceasta intrebare. Il injuri in gand pe superior, iar pe gura trebuie sa scoti ceva de genul: "voi dedica si mai mult timp si energie pentru imbunatatirea activitatii si cresterea profitului!"...cu zambetul pe buze, bineinteles.winking

| cfrtobias a răspuns:

Pai tu daca esti destept si te descurci, nu ai sti ce sa raspunzi?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Promovarea nu-i promotie si invers.