| anonim_4396 a întrebat:

Daca un om nu munceste ca inginer este somer el se mai poate semna ca inginer in mailuri sau in diferite prezentari? ai luat diploma esti inginer chiar daca nu lucrezi?

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Daca a facut scoala de Inginer si a activat ca inginer, bineinteles ca se prezinta ca se semneaza ca inginer. La partea cu scoala asa ar fi ca esti inginer, si te poti semna in cazul in care lucrezi ca liber profesionist, altfel cred ca tine doar de orgoliu

| andreyuu a răspuns:

Daca are diploma de inginer, poate semna unde vrea el ca e inginer, si este toata viata lui inginer. big grin

| Leutzbv a răspuns:

Bineinteles ca te semnezi ca si inginer! Doar de aia ai diploma ca sa te ateste ca si inginer happy

| alecx4music a răspuns:

Nu conteaza ca ai unde sa lucrezi sau nu. Tot inginer te numesti. happy

| rutanklan a răspuns:

Da mai... linistit.