| Monyyyyy a întrebat:

Dacă voi fi inginer in materiale ce șanse am? Ca și cariera

2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Ai sanse, trebuie sa lucrezi intr-o fabrica, dar poti sa mai faci cursuri si poti lucra in resurse umane, chiar si functionara, Sunt sanse oricum si e mai bine decat nimic.Eu te sfatuiesc sa faci ceva pentru fete,de ex informatica, economie, finante, ingineria calculatoarelor, comunicare,

| christine99 a răspuns:

Nu e nevoie chiar de orice fel de inginer, mai ales la noi in tara. Eu am vazut cerere pentru ingineri in electrica, calculatoare, industrie alimentara, constructii si mecanica, peste ani se spune ca se va dezvolta si agronomia, cam atat.