| UserFaraNumelmao a întrebat:

Daca vreau sa întru in armata, conteaza inaltimea? E un criteriu care trebuie indeplinit?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce arma vrei sa mergi. Daca esti prea inalt, nu e recomandat la tancuri, de exemplu. Daca esti prea scund, nu esti primit la Gardă, sau cum i se mai spune acum.

| Goete a răspuns:

Cred ca in Romania te accepta acum si daca esti pitic... la cat sunt de cacati pe ei, ca vor sa stranga toti romanii din lume la razboiul vecinilor