| 1Q a întrebat:

Daca vreau sa urmez o scoala care te antreneaza intro anumita disciplina sportiva, din America, cum fac sa ajung acolo sa ma inacriu la scoala aia adica imi trebuie viza, si cum o obtin, ca la scoala asta nu-i ca la universitati sa am cambridgeul, bacul sau altceva, acolo e cu probe sportive care nu pot sa le dau pe internet trebuie sa fiu acolo in persoana, si cum fac sa ajung acolo in persoana?

1 răspuns:
| AdkVodka a răspuns:

Parerea mea e sa te calmezi, invata bine limba romana dupa sa ai pretentii. 1. Trebuie sa stii limba engleza. 2. Trebuie sa te sprijine cineva financiar 3. Trebuie sa-ti faci acte iar tu esti minor trebuie sa vina si parintii cu tine 4. Se poate ajunge cu avionul dar te costa vreo 800 euro biletul depinde poate mai mult happy