Întrebare recomandată | JoinTu a întrebat:

Daca vrei sa te angajezi in armata (si sa fii trimis pe front...) trebuie sa faci neaparat liceul militar?

Răspuns Câştigător
| Tarsu_Daniela_1992 a răspuns:

Trebuie sa faci liceul militar neaparat. In ultima perioada este obligatoriu liceul militar. Dupa ce ai facut liceul militar trebuie sa dai la o academie

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi in armata trebuie facut Liceul Militar.

| tudorviorel a răspuns:

Poti sa te angjezi te duci la comisariatul militar di orasul tau si vezi cind organizeaza concurs pentru angajari in armata ca miltar profesionist, la front banuiesc ca te referi la teatrele de mentinere a pacii, acolo acum se ajunge mai greu deoarece se cistiga bine.

| madalynamadyy a răspuns:

Da neaparat. funda?

| vladys a răspuns:

Este obligatoriu sa faci liceul militar

| IamRyuk a răspuns:

Da.