| NicusorYo a întrebat:

Dati-mi cateva statusuri de mess pentru baietii din clasa a 8-a cu anti-scoalawinking
Fundalaughingwinking

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Foaie verde catalog, treci peste mine te rog! Numai azi nu m-asculta, ca pe maine `oi invata
Daca ai fi tema mea te-as rezolva in momentul de fata
Imi plac temele... Sunt fascinante! As putea sa stau si sa ma uit la ele ore intregi
M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera
Teme, teme si iar teme! Poate ar trebui sa incetez sa mai spun "teme" si sa le termin!
Sunt intr-o gramada de carti, caiete, pixuri... nu ajung la tastatura! DND
Daca ai nevoie de mine, studiez. Daca chiar ai nevoie de mine, degeaba, inca studiez!
Cred ca profii fac concurs: care din ei dau cele mai multe teme?

Sunt intr-o gramada de carti, caiete, pixuri... nu ajung la tastatura! DND