| bleakk a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de facultati bune la care se intra destul de greu,cu o concurenta mare desigur,ca asa se face performanta la un nivel inalt, sunt constient de asta.
Intreb deoarece doresc sa imi aleg una din ele.Nu sunt genul care sa stiu exact ceea ce imi place, ci ma adaptez la ceea ce imi va placea.Care doreste sa ma ajute cu vreun sfat/parere sa o faca cu toata inima.Multumesc Anticipat.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Informatica poate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Informatica, drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorie, medicina, drept.

| Lothar a răspuns:

Baga-te pe SIE daca esti ambitios

| Cristian_Yonutz_2000 a răspuns:

Hey! daca vrei o facultate buna si platita si crezi ca esti destept si in forma incearca la academia de jandarmi ai niste probe sportive nu chiar grele si un salariu bine platit