| pisioi a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cum sa fac o macheta sa aiba legatura cu poluarea.(funda)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poluare
eu am avut referat la chimie si sa fac macheta cu poluarea aerului si am facut niste uzine din carton si rotule dinalea de hartie igienica sau de servetele si am bagat o fumigena inauntru sau pur si simplu fa o gradina din scobitori si inauntru fa o livada sau ceva de genu si pune pe acolo resturi de mancare s. a. m. d si fa si niste pomi uscati din cracute din alea mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau cu niste copacei arsi... ploi acide :P http://minilink.ro/bt