| даниэль a întrebat:

Dati-mi va rog un sfat,, mie imi place foarte mult sa desenez si eu am terminat scoala de pictura "ce profesie pot sami aleg dar salariul sa fie bun.Ma gindeam poate dizainer dar nu stiu?
FUNDA!

1 răspuns:
| justadream94 a răspuns:

Arhitectura zic..cuprinde si design si ai multe posibilitati la angajare, mai multe decat la design
in facultate cel putin primii 3 ani desenezi chiar mult + pregatirea pentru admitere unde desenezi chiar ff mult

eu sunt anul 1 la arhitectura, daca ai intrebari raspund cu placere.