| livethewayyouwant a întrebat:

Dau funda, stiti ce se va intampla dupa Brexit? Voi mai putea sa merg sa locuiesc in uk, fara un job stabil? Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai acte nu trebuie sa ai piedici. Dar vor face ceva sa scape de astia care nu fac nimic in GB. Ei vor sa le dea bani la englezii lor care nu fac nimic si au ajutoare toata viata lor. O varianta ar fi sa mergi in Scotia sau Irlanda unde nu trage multa lume si te vor angaja repede

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie cum va fi, nu s-au terminat tratativele intre UE si Marea Britanie. Abia dupa terminare vom afla conditiile de calatorie si stabilire in MB.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Va trebuii sa-ti iei viza de turist ca sa vizitezi UK, cat despre munca, nu mai poti merge acolo, decat daca ai deja contract de munca si atunci ceri viza de munca.