| CrinAlb a întrebat:

Dau fundă!
Sunt studentă la drept și există posibilitatea să nu-mi pot continua studiile din cauza lipsei de bani! sad
Am nevoie de un mod de a face bani cât să mă pot întreține singură, aștept idei și vă rog fără propuneri indecente, nu vând poze, nu fac chat, nu nimic!
Dau fundă și vot! sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce se poate prin online. Dar și acolo ai nevoie de bani și timp până pui pe picioare un site sau o pagină.
Un job, pe orice simți tu că te descurci să faci și clar unde nu se cer studii superioare ori experiență.
Dacă nu ești la privat, există și varianta să poți urca la buget. Există chiar și varianta chiar dacă ești la privat dar nu ești de mult, să renunți la aia și să te pui serios pe studiu ca să dai examen la facultatea de stat, nu mai știu dacă dreptul aparținea în București tot de UB. Dacă ești din provincie, nu știu ce facultăți de stat îs pe acolo și cum se intră, dar te poți interesa. happy Poți da examen până intri la buget. happy
Orice alegi, succes! happy

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A-ți lua un job, ți-a trecut prin cap? Cred că nu e indecent ce-ți propun...

| CrinAlb explică (pentru sierra1):

Am cursuri și am nevoie de bursă, nu-mi permite timpul.