| vafac123 a întrebat:

Dau fundita! Ce ziceti se face bani cu un atelier electrician auto si tinichigiu auto la comuna?(Precizari:Caile de acces sunt foarte buna fara nici o groapa, la 2 km de oras, cu multe sate pe langa)

2 răspunsuri:
| Brailainfo a răspuns:

Succesul afacerii tine de piata pe care ti-o alegi, sa vii cu ceva in plus fata de concurenta, pretul are si el un cuvant de spus, si cel mai important e profesionalismul, daca ai meseriasi buni, faci bani oriunde

| my23ro a răspuns:

Daca nu mai sunt astfel de ateliere in comuna ta, cu siguranta, ca daca oferi servicii de calitate, oamenii vor prefera sa vina la tine, chiar daca si orasul e mai aproape. Si mai ceva : daca oferi servicii de calitate ( din nou) poti avea clienti si din oras nu doar din comuna ta. Eu iti urez mult succes.Pana la urma totul va depinde de calitatea serviciilor tale.