| tinichigiuuviitor a întrebat:

Dau fundita! Voi ce credeti daca imi deschid un atelier de tinichigerie respectiv electricitate auto, si lucru bine o sa castig bani?

2 răspunsuri:
| Downhillboy a răspuns:

Da!

| Cocosh a răspuns:

Deci din reparatiile auto se scot bani multi doar sa oferi calitate, eletrica spre exemplu este bine platita doar daca ai tester care face minim 3000E dar sterge erori gaseste defectiuni si da si solutii pentru remedierea problemelor de la masini, daca te refereai la electrica doar sa schimbi un far, bec, semnal sau lamba asta intra la tinichigerie, iar daca deschizi tinichigeri iti trebuie si o colaborare cu un vopsitor care sa aiba unde sa vopseasca piesele reparate de tine sa aiba cabina de vopsit si sa fie profesionist..Deci pe scurt faci bani daca faci investiti serioase altfel nu ai cum...