| SingleForOne a întrebat:

De cand cautam un job nou, tocmai din aprilie si am gasit dupa placul meu intr-o luna, dar m-am tot uitat sa vad ce mai este nou. De atunci, vad ca majoritatea sunt numai aceleasi anunturi repostate de fiecare data.

Atatea sute de locuri de munca, nu se găsește un angajat potrivit care sa fie permanent?
Daca nu se gaseste nimeni sa fie permanent, e de considerat ca a fost o alegere buna sa nu incerc acele companii, avand un personal destul de slab?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se pare că nu.

| ReddY25 a răspuns:

Nu din păcate

| ManoleBianca05 a răspuns:

OAO-OriceAnuntOnline - www.oriceanuntonline.ro
Postează anunțul tău pe www.oriceanuntonline.ro – rapid, simplu, gratuit! Ai oferte speciale? Promovează-le la cele mai bune prețuri. De la vânzări și imobiliare, la locuri de muncă și servicii – găsești tot ce ai nevoie pe platforma noastră. Nu pierde timpul, postează acum și fă-ți anunțul văzut!