| anonim_4396 a întrebat:

De când mă știu îmi plac oamenii negri. Ce profesii aș putea sa practic cu care să pot sa interactionez sau sa privesc numai oameni de culoare?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Ambasador/consul/funcționar la vreo ambasadă a României într-o țară africană. Avem reprezentanți în Africa de Sud, Angola, Etiopia, Kenya, Nigeria, Senegal, Sudan, Zimbabwe, ai de unde alege.
Sau te-ai putea angaja pe un vas de croazieră, în speranța că au și angajați de culoare.

4 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

rolling on the floor)
ti-as spune, dar, te-ai supara pe minerolling on the floor
plus, ca ar trebui sa pleci din tararolling on the floor

| sunmetal11 a răspuns:

Angajeaza-te la pro tv si cere o colaborare cu Cabral :laughing