| redmonster777 a întrebat:

De ce da lumea asa mult hate la facultățile economice gen feaa? Eu unul chiar nu știu ce sa fac în continuare. E chiar asa rau după ce termini feaa? Ești chiar "muritor de foame" cu salariu de 2000 de lei cum zic unii? Dacă da, atunci sincer habar nu am ce sa fac cu viața mea...

1 răspuns:
| Holiday a răspuns:

Doar imbecilii dupa terminarea ORICAREI facultati sunt nevoiti sa lucreze pe 2000 de lei. Pentru ca in Romania sunt multi, se imprastie si povesti de astea cu 2000 lei. De fapt nu facultatea e de vina, ci in principal individul care o face.