| D3X73R a întrebat:

De ce fetele umbla cu baieti cat mai "maturi" sau cat mai invarsta...si cand se damblagesc(imbatranesc pe la 60-70) doresc o prospatura de baiatlaughing?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

1.Pentru ca trebuie sa-si mareasca stima de sine si pentru ca trebuie sa se laude cu ceva in fata prietenlor lor,la fel de poance. Daca umvla cu baieti mai mari sau cu mult mai mari decat ele,li se creeaza in capsorul lor mititel si vidat ideea ca sunt mature,ca sunt niste amazoane, dospind de femitate si sex-appeal, atragand un barbat "puternic". Apropo, povestea cum ca fetele se maturizeaza mai repede decat baietii, opinia mea? BULLSHIT!

2.Pacatele tinereturilor,coane! Si iarasi nevoia de reincarcare a stimei de sine,ce,in cazul de fata,le face sa se considere vreo Sophia Loren, criminala si la senectute, atragand un barbat "in floarea varstei". Iarasi povestea cu feminitatea si sex-appeal-ul.

Este si egoism, ignoranta, dorinta de a epata si nesfarsita goana de zombi dupa tot ce e nou si la moda.And frankly, my dear, e la moda sa umbli precum Courtney Stodden cu Doug Hutchinson sau precum Israela si Liviu, penibilii aia doi autohtoni.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cand sunt tinere cauta la un barbat siguranta financiara, maturitate si responsabilitate cand imbatransesc si au toate astea si cauta potenta laughing
Sincera sa fiu nu stiu ce gasesc unele la barbatii in varsta, mie personal nu imi plac, e ok sa aiba 2-3 chiar 4 ani in plus.dar sa nu exageram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-a spus ca doresc o prospatura de baiat? Faci confuzie, barbatii vor "prospaturi". O femeie pe la 60-70 (cum zici tu) nu mai vrea nimic, de aia barbatii lor se duc la altele.

| IooMar a răspuns:

Doresc "o prospatura de baiat" cum spui tu, pentru ca aceia sunt instare sa le staisfaca pe deplin...

| D3X73R explică:

Scuzati categoria dar din neatentie am pus cariera in loc de conversatii whistling

| dragos9234 a răspuns:

Gaina batrana face ciorba buna.
In cazul asta cocosul.