| anonim_4396 a întrebat:

De ce isi abuzeaza (emotional,verbal, fizic,) unii sefi angajatii si de ce gasesc placere in asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăia care fac asta cred că datorită funcției li se scuză orice tâmpenie. E o chestie logică. Să dai prostului o funcție pentru a vedea cine este cu adevărat. Este o mare diferență între un șef, lider și prostănac pus în funcție importantă. Unii găsesc o satisfacție mare în a jigni persoanele din jur. Totul pornește de la funcție. Crede că poate face, spune orice și comporta oricum cu oricine. Nu trebuie tolerat un astfel de comportament.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Le place sa profite de pozitia de superioritate