| Tigruta a întrebat:

De ce nimeeni nu-mi raspunde la intrebari sau nu-mi trimite cererea de prietenie? vrea sa-mi fiti prieteni.

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Probabil ca pui anumite intrebari la care nimeni nu stie raspunsul.cat despre cereri de prietenie nu trebuie sa astepti sa iti trimita cineva, poti sa le dai si tu cereri celor de pe TPU. te pup:*

| maria12345678910 a răspuns:

Nu stiu, dar eu te cred draguta... te am ca prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu iti raspund la intrebare si iti trimit si cerere de prietenie pisic marait ce estilaughing, nu stiu eu pana acum n`am vazut vreo intrebare de a ta ca sa iti raspund, poate la urmatoarele:*:*:*.

Sa fi iubit/a!