| Anonimaa29292 a întrebat:

De ceva timp visez ca ma trezesc, dar tot intr-un vis si ma simt foarte ciudat, visez chestii cu Dumnzeu uneori, cat si lucruri ingrozitoare:am visat intr o seara ca tremuram si m-a ridicat din pat ceva in sus, simteam ca mor si mi-am facut cruce cu limba am fost lasată jos, m-am trezit am realizat ca visez si dintr o data l-am vazut pe Isus Hristos rastignit la mine in camera, am mai avut vise cu icoane. Acum, am visat ca langa umarul meu era o față care umbla intr una dupa mine, era o față, ca de perna stramba si incercam sa o lovesc si nu puteam si m-am treit, doar ca tot in vis si fața aia tot ma urmarea pana cand m-am trezit pe bune si cand am deschis ochii perna aia era fata in fata cu mine, am murittt cand am vaxuttttt. De ceva timp (o luna si cv) simt ca traiesc un vis continuuu, nu mai simt ca traiesc chiar va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sunt cu visele dar, nici cu minee! Simt ca pe zi ce trece, toate zilele sunt la fel, simt cum mi se opreste si inima oneori si mă simt slăbită

3 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Creierul functioneaza ca un computer.
Proceseaza doar informatiile pe care le primeste.
Pe cat punem pariu ca un musulman nu o sa-l viseza vreodata pe Iisus?

| Andraw1 a răspuns:

Buna, ai incercat sa vorbesti cu un terapeut? Cred ca te-ar putea ajuta foarte mult sa relaxezi stresul trait din pricina viselor. Ai grija de tine!

| Ana9002 a răspuns:

Mergi la spovedit. Mergi la Sf Maslu si dezlegari.