| raulmfx a întrebat:

De firma S.C.SK EXPRES RECRUITMENT S.R.L. din Oradea a auzit cineva? Sau a fost cineva prin ei?

Fac angajari pentru operator asamblare calculatoare in Cehia si vreau sa stiu daca a avut cineva probleme cu firma cutare sau daca salariul nu a fost conform contractului.

Mentionez ca nu au cerut nici un fel de comision si singurele taxe cerute sunt transportul pana in Oradea de unde se pleaca, cazierul, si asigurarea care costa 75 de lei.

Transportul mi-au spus ca este asigurata de catre firma la fel si cazarea.

Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| Andreyka99 a răspuns:

Pai,nu stiu