| Elyy_1788 a întrebat:

De la cate fundite castigate poti fi expert TPU?
big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Titlul de expert nu se acorda neaparat dupa numarul de funde, ci dupa o activitate destul de indelungata pe site, multe raspunsuri folositoare si inteligente din mai multe domenii si atunci cand echipa TPU va socoti ca meriti il vei primi. Poti sa te uiti la COMUNITATEA si vei vedea ca cca jumatate din primii 100 de utilizatori nu au titlul, desi au mii de raspunsuri si sute de funde. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu exista un numar de fundite stabilit.Nimeni nu stie.Singurii care decid sunt administratorii site-ului.Nu se iau in calcul doar fundele ci si evolutia pe o perioada mai indelungata, parerile altor utilizatori despre tine, etc.
Iti doresc mult succes! :* >big grin

| Elyy_1788 explică:

Va multumesc foarte mult pentru ajutor!
Va doresc tuturor Craciun fericit, sanatate si tot ce va doriti!
Un an nou fericit!